Er du klar for en skikkelig smaksutfordring? Djungelvrål er den svenske klassikeren som har utfordret smaksløker siden 1982. Disse super-salte små figurene formet som jungeldyr er dekket med et intensivt lag av salmiakk som garantert får det til å krible i hele kroppen!
Djungelvrål er en av Malacos mest elskede godteri-sorter og er et must for alle som ikke kan få nok av ordentlig salt lakris. Den harde, men likevel seige konsistensen i kombinasjon med den kraftige saltsmaken gjør dem til en tidløs favoritt til festen, i godteskålen eller som en utfordring til vennene.
Produktet leveres i en pose på 1,5 kg, noe som gjør den perfekt for deg som vil ha et skikkelig lager av din favorittlakris hjemme eller til festlige anledninger.
Produktinformasjon
Ingredienser: Glukosesirup, sukker, stivelse, modifisert stivelse, lakrisekstrakt, ammoniumklorid (=salmiakk), fargestoff (E153), aroma.
Næringsinnhold per 100 g: Energi 1475 kJ / 345 kcal | Fett 0 g (hvorav mettet fett 0 g) | Karbohydrater 91 g (hvorav sukkerarter 47 g) | Protein 0 g | Salt 0,1 g
Ettersom produsenten kan endre innholdet, henviser vi alltid til informasjonen på emballasjen.
Fri frakt over 1000 kr



